Kanser Tedavisi Neden Bulunamıyor?

Hiç düşündünüz mü, Dünya’da kanser konusunda bunca zamandır yapılan araştırmalara rağmen hiç mi çözüm bulamadılar?

Aslında insan bağışıklık sistemi kanseri yenecek, kanserin çoğalmasına bile izin vermeyecek proteinler üretiyor. Peki o zaman neden hala insanlar kanserden yaşama tutunamıyorlar ya da yıllarca savaş vermek zorunda kalıyorlar. Bu yazımda tam da bu konu üzerine araştırdıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum, hadi başlayalım.

İşte size soru NAGALASE nedir?

NAGALASE: ‘’ Hücre dışı matris-bozucu bir enzim, açılımı Alphan – acetylgalactosaminidase ‘’. Açıklık getirelim ‘’ NAGALASE bir enzim. Bütün kanserli hücreleri, HİV, HEPATİT B, HEPATİT C, İNFLUENZA, HERPES gibi virüsler tarafından üretilen ve bedende amino eksikliğine, bazı proteinleri baskılamaya neden olduğu için bağışıklık sisteminin görevini yapamamasına, fonksiyonalitesini yitirmesine neden olan çok tehlikeli bir protein enzimi bu! Yani uzun lafın kısası tehlikeli virüslerin ürettiği ve vücudun bağışıklık sistemini bozan bir enzim. Peki ya virüs nedir? ‘’ Yerleşecekleri hücre olmadan çoğalamayan organizmalar’’.

HİV: Vücuda yerleştikten 10-15 sene aralığında AİDS hastalığına neden olan, bağışıklık sistemini etkisiz hale getiren bir virüs.

HEPATİT B: Vücudun 6 ay içinde antikor üretemediği durumlarda karaciğere yerleşerek karaciğeri kanseri(%60 oranında) ve siroz gibi hastalıklara neden olan bir virüs.

HEPATİT C: HCV – Karaciğer dokusundan beslenerek çoğalan öldürücü bir virüs. İlaç ile tedavi konusunda uzman Prof.Dr.İbrahim Astarcıoğlu.

Bağışıklık sistemi, virüsler tarafından tahribata uğramış, mutasyona girmiş hücreleri anında tespit edip imha ediyor ve bunu bağışıklık sisteminin hammaddesi olan bir enzimle yapıyor: GcMAF.

GcMAF: Gc Protein( GC makrofaj activating factor) bağışıklık sistemine yardım eden bir enzim. Her insanın kendisinin ürettiği ve vücudun içindeki deforme olmuş, kanserli hücreler gibi mutasyona uğramış hücreleri tespit edip yiyen bir protein.

Fakat kansere tedavi bulunup tespit edildiği takdirde neden hala insan bu hastalık yüzünden ölüyorlar? Çünkü kanser sektörü, artık gezegenin en büyük ve etkili sektörlerinden biri haline gelmiş durumda. Böyle giderse petrol ile yarışacak hale gelecek. Ne kadar çok hasta o kadar kar!

Soru şu: GcMAF vücudun doğallıkla üretebildiği bir enzimken neden hala kanser oluyoruz? Nagalase enzimi yüzünden.

Bir soru daha: Nagalase bu kadar tehlikeli enzimken ve beden üretmiyorsa bu enzim vücudumuza nereden giriyor?

Bu çok önemli bir soru. Hatırlarsanız gündem  Dr.Bradstreet adında bir doktor ve arkadaşları yüzünden çalkalanıyordu, şu lafta intihar eden ama gerçekte kalbinden vurularak öldürülen. Dr.Bradstreet Nagalase enzimini vücutta ilk teşhis edenlerden biri. Dr.Bradstreet Nagalase’yi vücutta teşhis ettiği için değil, vücuda nereden girdiğini teşhis ettiği için öldürüldü. Çünkü NAGALASE vücuda, ÇOCUKLARA yapılan bazı Aşıların içinde sokuluyor(Menenjit aşısı gibi) ve birçok tabletlerde, ilaçlarda örneğin grip ilacı gibi.

42 milyar 237 milyon $ bir aşıdan elde edilen yıllık gelir.

173 milyar $ kanserden yılda kazanılan miktar.

Aydınlandınız değil mi? Gerisini ARAŞTIRINIZ.

Kaynak: Aeden – Azra Kohen Sarızeybek

Merknewsroom.com

National Cances İnstitute

[zombify_post]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.